MENU

Ubytování Hotel Maxov

Hotel Maxov *** se nachází ve výšce 735 m.n.m nedaleko města Jablonec nad Nisou. Jeho poloha je ideálním výchozím místem, jak pro turistiku, cyklistiku a zimní lyžování. V okolí hotelu naleznete spoustu cyklistických a běžeckých tras.

Pro milovníky lyžování jezdí od našeho hotelu skibus přímo do lyžařských areálů.

Pro naše klienty jsou připravené 1 – 5 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízení a televizí. Celková kapacita hotelu je 105 lůžek.

 

Hotel Maxov nabízí ubytování pro aktivní rodinnou dovolenou s dětmi, klidné a odpočinkové pobyty pro jednotlivce nebo i pro firemní aktivity, teambuildingy, sportovní aktivity a firemní večírky, oslavy, svatby a školy v přírodě.

Našim klientům nabízíme řadu služeb pro relaxaci a pohodlí. Po náročné túře se můžete zrelaxovat v naší finské sauně nebo čas strávit aktivně na venkovním hřišti. Pro Vaše děti je k dispozici fotbálek a dětská herna. Parkování je Vám k dispozici přímo u hotelu zdarma.

Hotel má k dispozici tři společenské místnosti. V jedné z nich naleznete i kulečník pro zkrácení dlouhé chvíle.

Pokud dáváte přednost aktivnímu odpočinku, můžeme Vám nabídnout tenisový kurt, zapůjčení kol a večer posezení u táboráku nebo rybníčku.

Hotel nabízí standartní ubytování a gastronomii, která se zaměřujeme na českou kuchyni. Můžete si u nás vychutnat bohatou snídani formou švédského stolu. Na Vaše přání připravíme i oběd či celodenní stravu. Na večeři máte na výběr vždy ze dvou variant. Večeře se skládá ze dvou chodů (polévka, hlavní chod). Kuchař Vám rád připraví bezlepkovou, bezlaktózovou, vegetariánskou či veganskou stravu na požádání.

Užijte si u nás výlety do přírody a nechejte si sbalit i svačinku na cestu.

Pro školy v přírodě či skupiny nachystáme plnou penzi včetně svačinek a pitného režimu po celý den,

Speciální nabídka