MENU

Školy v přírodě Hotel Maxov

Milé paní učitelky a milí páni učitelé nabízíme Vám kompletní služby pro zajištění školy v přírodě. Můžete si u nás objednat kompletní balíček (pobyt, stravování, doprava, animační program, noční dozor a zdravotník). Hotel Maxov je velmi vyhledávaným hotelem pro školy v přírodě. Celková kapacita hotelu je 105 lůžek.

Nabízíme Vám tým prověřených vyškolených animátorů, vedoucích a pedagogických pracovníků či zdravotníků, kteří se o děti starají v odpoledních a večerních hodinách.  Děláme vše pro to, aby bylo o děti postaráno s maximální péčí, pozorností a respektem.

Naplánujeme a zajistíme výlety do okolí a jiný doplňkový program. V případě celodenního výletu vám rádi připravíme svačinové a obědové balíčky na cestu.

Přivezeme a odvezeme vás v rámci celé ČR díky naším smluvním partnerům.

Vydatná snídaně a dobré jídlo je nedělitelnou součástí každé školy v přírodě. Před nástupem na pobyt pro Vás připravíme jídelníček na míru, splňuje požadavky racionální výživy. Po předchozí domluvě zajistíme bezlepkové diety, vegetariánské či veganské stravy.

Strava je zajištěna 5x denně – snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina a večeře, v případě zájmu je možná také druhá večeře. Pitný režim (šťáva, čaj) je zajištěn po celou dobu pobytu.

Nabízíme vzdělávací hry připravené na míru pro děti od mateřských až po střední školy. Tým vyškolených animátorů. Nabízíme možnost zábavného a zároveň naučeného programu. Můžete vybírat z několika témat (např.: Cesta kolem světa, Harry Potter a jiné). Program vždy přizpůsobíme věkové skupině a délce pobytu.

Kontaktní formulář

Speciální nabídka